;
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

Abdullah Avcı Beşiktaş'ta

Başakşehir Futbol Kulübü, Abdullah Avcı ile yolların ayrıldığını açıkladı. Yapılan açıklamada Avcı'nın isteği doğrultusunda yol ayrımına gidildiği vurgulandı. Avcı, Beşiktaş ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

Abdullah Avcı Beşiktaş'ta

Medipol Başakşehir Kulübü, teknik direktör Abdullah Avcı için veda mesajı yayınladı. Turuncu-Lacivertli ekip, Beşiktaş'la anlaşan Avcı için resmi internet sitesinden bir veda mesajı yayınladı.

3 yıllığına Beşiktaş'ta

Beşiktaş, teknik direktör Abdullah Avcı ile 3 yıllık anlaşma sağladı. Şenol Güneş'in takımdan ayrılmasıyla birlikte yeni teknik direktör için çalışmalarını hızlandıran siyah beyazlılar yapılan görüşmeler sonucu tecrübeli teknik adamla kesin anlaşma sağladı.

Önümüzdeki saatlerde Beşiktaş'ın Abdullah Avcı'yı resmi olarak da açıklaması bekleniyor.

İşte o duyuru:

"İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü kurulduğu günden bu yana takımımızın teknik direktörlüğünü yapan, başkanımız Sayın Göksel Gümüşdağ'ın 13 yıllık yol arkadaşı ve değerli dostu Abdullah Avcı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendisinin isteği doğrultusunda karşılıklı olarak anlaşarak yollarımız ayrılmıştır."

"Futbolun bilimsel yanına önem veren, karakteri ve duruşuyla Türk futbolu için örnek bir profil olan Abdullah Avcı ile uzun yıllardır süren birlikteliğimiz, bugün itibarıyla sona ermiş bulunmaktadır."

Next page

Gazete Yenigün