Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

5 kişi Ovacık Yaylası'nda mahsur kaldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesi Ovacık Yaylası'nda yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan 5 kişi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) ekiplerinin yol açma çalışmasıyla kurtarıldı.

5 kişi Ovacık Yaylası'nda mahsur kaldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesi Ovacık Yaylası'nda 5 kişi, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kaldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) ekipleri yol açma çalışmasına başladı.

Turgutlu ilçesine bağlı kırsal mahallelerde dün gece başlayan kar yağışı buralardaki yolları ulaşıma kapattı. Turgutlu'ya bağlı Ovacık Yaylası'na otomobil ile giden 5 kişi, yolların kapanmasının ardından bölgede mahsur kaldı. MASKİ'ye bağlı ekipler Ovacık Yaylası'na giden yollarda, kar küreme ve  yol açma çalışması yaptı. MASKİ ekiplerinin Güney Mahallesi ile Ovacık Yaylası arasında kalan yaklaşık 5 kilometrelik yolu açmaya çalıştığı bildirildi.

KURTARILDILAR

Manisa'nın Turgutlu ilçesi Ovacık Yaylası'nda yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan 5 kişi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) ekiplerinin yol açma çalışmasıyla kurtarıldı. DHA

Next page

Gazete Yenigün