Uğur Derin Dondurucu
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

2019 YKS şampiyonlarına burs

Radikal Eğitim Kurumları YKS'de dereceye giren öğrencilerini eğitim bursuyla ödüllendirdi.

2019 YKS şampiyonlarına burs

İzmir Özel Radikal Eğitim Kurumları Kurucusu Erdal Avcı: "Radikal eğitim kurumları olarak 2002 yılı itibariyle vizyoner bir amaçla Eğitimde markalaşmayı hedefledik. 2015 yılında üniversiteye hazırlık kurslarına yönelik ilk eğitim binamızı İzmir Çankaya da açtık. Ardından Diyarbakır, Hatay, Adana ve İstanbul’da ikişer şube daha açarak kurumsallığımızı güçlendirdik. Tüm bu tecrübe ve birikim ile 2019-2020 eğitim öğretim yılında ders başı yapmak üzere Özel Radikal Lisesi'ni Bornova'da ve Buca'da sizlere duyduğumuz sonsuz güvenle faaliyete geçirdik. 17 yıllık tecrübemizle, deneyimli branş ve rehber öğretmenlerimizle teknolojinin tüm imkanlarını da eğitim süreçlerine dahil ederek gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonucunda öğrencilerimizin aldığı sonuçları mutluluk ve gururla takip ediyoruz. Gelecek yıllarda da öğrencilerimizin başarıya giden yoldaki en önemli yardımcısı olacağız" dedi. 

ÖSYM tarafından bu yıl iki aşama üzerinden yapılan üniversite sınavlarında, İzmir Özel Radikal Özel Öğretim Kursu Çankaya Şubesi Öğrencisi Esra Korkmaz, YKS'de Türkiye geneli 4’üncüsü oldu. Korkmaz ayrıca İzmir’in en iyi derecesini almış oldu. Başarısını öğretmenlerine borçlu olduğunu aktaran Esra Korkmaz, "Bu seviyeye 4 sene boyunca düzenli çalışarak geldim. Okuldaki ve dershanedeki hocalarımın bana gerçekten de çok büyük bir katkısı oldu. Türkiye geneli 4’üncü oldum. İzmir bölgesinin en iyisi oldum." dedi.

Başarıya burs veriyoruz
İlk 500 başarı sırasına 4x750-TL
500-1000 başarı sırasına 4x500-TL
1000-5000 başarı sırasına 4x250TL

 

Disiplin olmadan başarı gelmiyor.
İzmir Özel Radikal Eğitim Kurumları Kurucusu Erdal Avcı ise, "Başarı sadece bir kişiyle gelmiyor. Başarı bir ekip işidir. Başarı, bir disiplin işidir. Radikal Eğitim Kurumu olarak bu mutfakta çalışan bütün ekibime başarıya katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca ilk 10'da 4 derece, ilk 100 de 47 derece, ilk 1000 de 109 derece ile bu yıl da başarımız tescillendi. Etkin ve deneyimli öğretmen kadromuz, öğrenciyi merkeze alan özel dersli sistemimiz ve rehberlik odaklı eğitim anlayışımız bir araya gelince başarı geliyor. Disiplin olmadan başarı gelmiyor. AYT Sınavına 1 milyon 900 bin öğrenci girdi. Öğrencimiz, bunların arasından 4’üncü oldu. Bu bizim için çok büyük bir başarıdır. Kendisini tebrik ediyorum." açıklamasını yaptı.

Next page

Gazete Yenigün