Yenigün
Gazete Yenigün
Son Dakika
Gazete Yenigün

“İzmir'in konaklama stilini değiştiriyoruz”

İbis Styles İzmir Bornova'nın ilhamını Ege’nin huzuru ve ferah havasından aldığını aktaran Genel Müdür Muazzez Tonguç, “Otellerimiz kendine özgü bir tasarıma, temaya ve kişiliğe sahiptir. İzmir’in konaklama stilini değiştiriyoruz” dedi

“İzmir'in konaklama stilini değiştiriyoruz”

Accor Oteller bünyesinde yer alan İbis Styles Bornova; tüm İzmir basının davetli olduğu bir basın kahvaltısı düzenledi. İbis Styles Bornova'nın Genel Müdürü turizm sektörünün deneyimli ismi Muazzez Tonguç, "styles konsepti" ve İbis Styles Bornova hakkında bilgiler aktardı. İzmir'in konaklama stilini değiştirdiklerini ifade eden Tonguç, “İbis Styles Otelleri Accor bünyesinde bulunuyor. Accor Hotels, bünyesinde 31 farklı otel markası bulunduran (Swiss, Movenpick, Raffless, Fairmont, Novotel, Mercure) merkezi Fransa olan bir otelcilik grubudur. 1967 yılında kurulmuş ve şu an 100 ülkede 4000 otele sahip. Biz de Accor Grup'un bir franchise üyesiyiz. Türkiye’nin ikinci, İzmir’in ilk İbis Styles oteliyiz. Accor bünyesindeki İbis Sytles markası, ekonomik oteller olup kaliteli hizmet vermektedir. İbis Styles bünyesindeki her otel kendine özgü bir tasarıma, temaya ve kişiliğe sahiptir. Yaratıcı ve şehirli otellerimiz; samimi hizmeti, tasarımı ve konforu bir arada sunar” diye konuştu.


“TEMAMIZ EGE'NİN HUZURU”

İbis Styles Bornova'nın temasının Ege’nin huzuru ve Ege zeytinleri olduğunu ifade eden Muazzez Tonguç, “Oda duvar dekorasyonumuz zeytin dalları, oda halılarımız deniz dalgası temalıdır. Otelimizin genelinde modern Ege ruhunu hissedebilirsiniz. Kısaca İbis Styles Otel, şehrin konaklama stilini değiştiriyor. Renkli ve modern dekorasyonumuz, rahat yataklarımız, Ege insanı gibi sıcakkanlılığımız ve Accor Grup'un başlattığı sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme kapsamında, Planet 21 programını destekleyen kendi çiftliğimizde üretilen ürünlerden oluşan organik kahvaltı büfemiz öne çıkan özelliklerimizi oluşturuyor” dedi.

ÖZEL GÜNLER

İbis Styles İzmir Bornova'nın özel günler için de ev sahipliği yaptığını vurgulayan Muazzez Tonguç, “3 farklı büyüklükteki toplantı ve etkinlik salonlarıyla da konuklarımıza alternatif çözümler sunuyoruz. Toplantı salonları ve yemyeşil bahçemizle, hem önemli iş toplantılarınız hem de özel günleriniz için ev sahipliği yapıyoruz” dedi.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Dünya mutfağından sunulan lezzetler ve Ege kahvaltısı ile lobinin rengarenk atmosferinde misafirlerine keyif alacakları bir konaklama yaşattıklarını aktaran Tonguç, “İbis Styles İzmir Bornova, dünyada 100’ü aşkın ülkede 4000’den fazla otelde misafirlerine konaklama seçenekleri sunan Accor Grubu'nun bir üyesidir. İlke edindiği yüksek standartlı kaliteli hizmetine, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma misyonunu da ekleyen İbis Styles İzmir Bornova,
İzmir’in konaklama stilini değiştiriyor” ifadelerine yer verdi.

“OTELLERİMİZ KENDİNE
ÖZGÜ KİŞİLİĞE SAHİP”

İbis’in Styles konseptindeki otellerinin kendilerine özgü tasarıma, temaya ve kişiliğe sahip olduğunu vurgulayan Muazzez Tonguç, “Her İbis Styles oteli kendi tarzını, kendine has tasarımıyla yansıtır. İbis Styles İzmir Bornova ilhamını Ege’nin huzuru ve ferah havasından alır. 74 adet konforlu odalarındaki Ege ruhunu hissettiren tasarımları, ferahlığı, yemyeşil bahçesi ve otelin geneline hakim olan Ege ruhuyla kendi stilini yaratır” diye konuştu.

DÜĞÜN, DAVET VE ÖZEL ORGANİZASYON

Organizasyon ve toplantı salonları hakkında bilgi veren Tonguç, “Otel bahçemiz 1 dönüm çim alan üzerinde her türlü düğün, davet ve özel organizasyonlar için uygundur. Otel içinde 350 kişilik balo salonumuz, 250 kişilik Bornova manzaralı günışığı alan toplantı ve davet salonumuz ile 20 kişilik özel toplantı salonumuz mevcuttur. Otelimizin misafir portföyü ağırlıklı şirketler olup firmalara özel toplantı paketlerimizde yemek hizmeti de vermekteyiz” ifadelerine yer verdi. 
Haber: Özgür COŞKUN
Fotoğraflar: Aydın ÇETİNKAYA

Next page

Gazete Yenigün