27 Ocak 2015 Sal

Piyasalar:   USD: 2,3595up  |  EURO: 2,6675up  |  MKB: 91.236down

KERMOLU GELYOR

Teknik direktör araynda olan Karyaka'da Bakan Cihan Büyükoral görümelere balyor Büyükoral, son olarak Galatasaray'da altyap koordinatörlüü yapan eski futbolcu Tugay Kerimolu ile bugün masaya oturacak. Anlama salanrsa imzalar atlacak


KERMOLU GELYOR

Teknik direktör araynda olan Karyaka'da Bakan Cihan Büyükoral görümelere balyor

Büyükoral, son olarak Galatasaray'da altyap koordinatörlüü yapan eski futbolcu

Tugay Kerimolu ile bugün masaya oturacak. Anlama salanrsa imzalar atlacak

Cihan Büyükoral'n bakanlnda önceki gün Hüseyin Hamamc'y sportif direktörlük görevine getirerek yeni sezon çalmalarna balayan Karyaka'da teknik direktör adaylaryla görümeler balyor. lk olarak Rait Çetiner'le temasa geçen kurmaylar deneyimli çaltrc ile anlaamazken, ikinci adayn Tugay Kerimolu olduu açkland. Bakan Büyükoral'n bugün zmir'de Kerimolu ile bir araya gelerek artlar konuaca örenildi. Her frsatta altyapya önem vereceini dile getiren Büyükoral, anlama salanmas halinde takmn yeni teknik direktörünün Tugay Kerimolu olacan söyledi. Galatasaray altyapsnda futbola balayp milli takmda da görev alan 42 yandaki deneyimli çaltrc; skoç ekibi Glasgow Rangers ve ngiliz ekibi Blackburn Rovers formalarn terletmiti. Futbolu braktktan sonra Manchester City'nin A2 takmn çaltran Kerimolu, daha sonra G.Saray'a dönerek altyapnn bana getirilmi ve A Takm Yardmc Antrenörlüü de yapmt. Görev alan daraltlan Tugay Kerimolu, 31 Mays'ta sona eren sözlemesini yenilemeyerek kulübüyle yollarn ayrd.

 

Güne görevi brakt

Karyaka'da son iki sezonda Sportif Menajerlik yapan Atilla Güne dün göreviden ayrld. Hüseyin Hamamc'nn sportif direktörlüe getirilmesinin ardndan Bakan Cihan Büyükoral'n Güne'le görütüü örenildi. Büyükoral'n, “Yeni bir görev al” teklifine ramen baka bir görev istemeyen Atilla Güne, “Baz skntlardan dolay hayal ettiklerimi gerçekletiremedim. Umarm bende emei çok olan Hüseyin hocamz gerçekletirir” dedi. Hüseyin Hamamc da Güne'in hem futbolculuk döneminde, hem de sonrasnda kulübe verdii hizmetlerin büyük olduunu vurgulad. Sportif Direktör Hamamc, pazartesi günü transfere balayacaklarn belirtti. Bu arada dün zmirgücü Spor Vakf Bakan Turul Yemiçi, kulübü ziyaret ederek yeni yönetime Örnekköy'de yaplacak statla ilgili bilgi verdi. Öte yandan genç kaleci Faik Minta'a Beikta'n talip olduu iddia edildi.

 Haberi Payla

FacebookDiggYahooMySpace

Metin Araçlar

BytKlt


En Çok Okunan Haberler
Residence Travel