26 Ocak 2015 Pazartesi

Piyasalar:   USD: 2,3525up  |  EURO: 2,6525up  |  MKB: 90.765up

Dikili'de seimin sonucu belli

CHP PM Üyesi ve zmir  Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven, partisinin Dikili Belediye Bakan Aday Mustafa Tosun'un seçim çalmalarna katlarak önce Dikili'de Semt Pazar'n ardndan da Çandarl'ya geçerek sanayi sitesini  ziyaret etti.


Dikili'de seimin sonucu belli

CHP PM Üyesi ve zmir  Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven, partisinin Dikili Belediye Bakan Aday Mustafa Tosun'un seçim çalmalarna katlarak önce Dikili'de Semt Pazar'n ardndan da Çandarl'ya geçerek sanayi sitesini  ziyaret etti.

Miting gibi karlama

lk olarak CHP Dikili Merkez Seçim Bürosu'nda yüzlerce partili tarafndan adeta miting gibi karlanan CHP'li vekil Güven, yurttalara hitaben yapt konumada, ilçedeki heyecan ve cokuya  dikkat çekerek, “Görüyorum ki adaymz Mustafa Tosun'a sizler imdiden açk destek vererek seçimin sonucunu ortaya koymusunuz. Bu çok gurur verici bir durum. Bizde inanyoruz ki Dikili'de bu seçimde CHP yine damga vuracaktr. Çok önem verdiimiz Dikili'den rekor bir oy bekliyoruz” ifadelerini kulland. 

“CHP'nin iktidar yakndr”

Konumasnda “CHP olarak adm adm iktidara yürüyoruz. Bu ülkenin kurtuluu da, vatandan umudu da  CHP'dedir”  görülerini dile getiren Güven; “AKP'nin yaratt karanlklar CHP'nin iktidar ile aydnlanacaktr. Ülkemiz ve Cumhuriyetimizin gelecei için çok büyük önemi olan yerel seçimleri de açk ara kazanacamzdan üphemiz yoktur. Çünkü bizlerde, sizlerin barndan çkan, sizlerinde çok sevdiini bildiimiz  Dikili'de de genç bakanmz Mustafa Tosun'a güveniyor ve inanyoruz. Mustafa Tosun bakanmz ve arkadalar gelecee ve ihtiyaçlara yönelik projeleriyle Dikili'ye hizmet edecek sosyal demokrat belediye hizmetlerini daha da ileriye götüreceklerdir'”dedi.

CHP Milletvekili Hülya Güven'in ardndan vatandalara konuan CHP Dikili Belediye Bakan Aday Mustafa Tosun da,  31 Mart sabah Dikili’de sevginin, hogörünün, dayanmann olduu, katlmc ve paylamc bir yönetim sergileyeceiz. Bizler ilçemizde yaayan ve deiimi seven tüm insanlarmznbu duygularn ilettikleri isteklerinden gözlemledik. Bizlerde vatandamz sesine kulak vereceiz. Bizim göreve geldiimizde üç temel ilkemiz olacak. lk ilkemiz kendimizle, halkmzla bark olacak, dayanmac, uzlamac olacaz. Bizim belediyecilik anlaymzda kavgaya, didimeye, ksr çekimeye, ötekiletirmeye ve kutuplatrmaya meydan vermeyeceiz. kinci ilkemiz; tüm çalmalarmz katlmc demokrasi anlay çerçevesinde gerçekletireceiz. Buyurgan, dayatmac ‘sadece doruyu ben bilirim’ üslubuna dayal bir yönetim anlaya asla izin vermeyeceiz. Tüm alacamz kararlarda, Dikilili hemerilerimizin, demokratik kitle örgütlerimizin, sivil toplum kurulularmzn görülerine bavuracaz. Üçüncü ilkemiz tüm çalmalarmz plan, program ve bilime uygun gerçekletireceiz. nsan yaamn, çevreyi, doay, tüm canllar koruyacak koruyacaz” dedi. Haberi Payla

FacebookDiggYahooMySpace

Metin Araçlar

BytKlt


En Çok Okunan Haberler
Residence Travel