30 Ocak 2015 Cuma

Piyasalar:   USD: 2,4315up  |  EURO: 2,7455up  |  MKB: 88.946up

KARIYAKADA HAMS ENL

Karadeniz Dernekleri Konfederasyonu Karyaka’da 4. Hamsi öleni’ni gerçekletiriyor. Karyaka ve Çili Belediyeleri’nin desteiyle gerçekleecek enlikte 10 ton hamsi datlacak.


KARIYAKADA HAMS ENL

Karadeniz Dernekleri Konfederasyonu Karyaka’da 4. Hamsi öleni’ni gerçekletiriyor. Karyaka ve Çili Belediyeleri’nin desteiyle gerçekleecek enlikte 10 ton hamsi datlacak.
    Karyaka Bostanl Pazaryeri’nde 9 -13 ubat 2012 tarihlerinde gerçekletirilecek enlikte Karadeniz bölgesindeki illerin tantm stantlar açlacak, sahnede Karadeniz türküleri seslendirilecek. KADEKON Genel Bakan Hzr Murtazaolu, KADEKON Genel Bakan yardmcs Mustafa Uçar Avc, Çorum Federasyon Bakan Kurbani Uçar, Karyaka Karadeniz Dernei Bakan Yaar Ylmaz, Karyaka Tokat Dernek bakan brahim Ün, Dernek yöneticisi Zeki Yüksel  Karyaka Belediye Bakan Cevat Durak’ Örnekköy antiye Tesisleri’nde ziyaret ederek hamsi ikram etti. enlikte en büyük gösterilerin 12 ubat 2012 Pazar günü gerçekleeceini belirten Murtazaolu “ enliimizde 500 metre uzunluunda kurulacak mangalda konuklarmza 10 ton hamsi ikram edeceiz. Karadeniz müziinin temsilcileri Yusuf Saral, Ayhan Alptekin, Nilüfer Sarta, Grup Kaçkar ve sürprizlerimiz olacak. Etkinlik alannda kurulacak 80 stantta Karadeniz ve Ege yörelerinin ürünleri tantm ve sat yaplacak. Karadeniz ve Anadolu mutfaklar kurularak ikramlarda bulunulacak. 11 ubat’ta da Gençlik öleni eklinde elenceler gerçekletireceiz.  “ dedi.
    Hamsi ölenini 6 Karadeniz federasyonu ile Karyaka Karadeniz  Dernei ve Tokat ubesi ibirliiyle gerçekletirdiklerini belirten Hzr Murtazaolu tüm zmirlileri etkinlik alanna davet etti.
    Çili Belediye Bakan Metin Solak’n da katld ziyarette enliin hazrlklarn tamamladklarn belirten Murtazaolu “ En büyük desteimizi Karyaka Belediye Bakan Cevat Durak ve Çili Belediye Bakan Metin Solak’tan aldk. Kendilerine teekkür ediyoruz.” Dedi.  Haberi Payla

FacebookDiggYahooMySpace

Metin Araçlar

BytKlt


En Çok Okunan Haberler
Residence Travel